Kvalita

Kvalita sviečok, sviecky, sviečka pre znamenie býk, sviečka pre znamenie baran, sviečka pre znamenie škorpión, sviečka pre znamenie rakSviečky vyrábame z  palmového vosku prvej kvality, ktorý dovážame z Malajzie.

Palmový vosk je šetrný k životnému prostrediu, pretože pochádza z trvalých a obnoviteľných zdrojov a čisto horí bez škodlivých zvyškov.

Olejové palmy sa pestujú ako obchodovateľná plodina na vhodne upravených a kontrolovaných pozemkoch v Malajzii od roku 1917.

Palmy rodia plody, ktoré sú zozbierané a odoslané do mlynov na palmový olej, kde prechádzajú sterilizáciou, oddelením z trsov, extrakciou oleja a čistením. Palmový olej potom podstúpi delenie, čím sa získavajú špecializované produkty. To sú napríklad oleje na varenie, jedlé tuky, margaríny, náhrady kakaového masla a mnoho iných. Časť produkcie palmového oleja sa používa ako nejedlé produkty, napríklad na výrobu mydiel, čistiacich a toaletných prostriedkov a ďalších. Je to taktiež vynikajúci materiál pre výrobu sviečok. Ľahko prijíma farby, zachováva tvar, dobre odráža a prenáša svetlo a na povrchu vytvára nádherné strieborné vzory.


Made in Slovakia, vyrobene na slovensku, sviečka pre znamenie býk, sviečka pre znamenie baran, sviečka pre znamenie škorpión, sviečka pre znamenie rak
sviečka pre znamenie býk | sviečka pre znamenie baran | sviečka pre znamenie škorpión | sviečka pre znamenie rak