Výroba

Výroba palmových sviečok, sviecky vyroba 1, sviečka pre znamenie býk, sviečka pre znamenie baran, sviečka pre znamenie škorpión, sviečka pre znamenie rakSviečky zo 100% palmového vosku sú čistým prírodným produktom bez chemických prísad so špeciálnym bavlneným knôtom. Pri tvorivom výrobnom procese vytvárajú krásnu a zaujímavú štruktúru. Sú vhodné aj pre alergikov, pri horení nečmudia, neznečisťujú ovzdušie, práve naopak, totálne čistia priestor a sú vhodné na každodenné použitie, ale aj ako dekorácia.

Každá palmová sviečka je originál.

Vyrábame ich ručne – odlievaním do foriem – a počas celého výrobného procesu im odovzdávame kus svojej energie s garanciou Vašej spokojnosti.

      Našim želaním je inšpirovať Vás, aby ste používali tieto zdravotne nezávadné sviečky v ich žiarivých farbách, aby sa stali súčasťou Vašich domovov pri relaxe, slávnostných udalostiach vo Vašom živote i ako darčeky pre Vašich blízkych a priateľov.

      Teší nás Váš záujem o naše výrobky, ktorý ste prejavili hneď na začiatku ich uvedenia na trh, čo svedčí o ich vysokom estetickom dizajne, o ich originalite, kvalite a zároveň je to aj dôkaz toho, že nám naša práca prináša radosť a potešenie, čím žiari každá jedna z nich.

Vysoko estetický dizajn, predurčuje naše originálne palmové sviečky  ako vhodné a žiadané do každého moderného interiéru.

Sviečky z prírodného palmového vosku vyrábame v 3 sadách:

  • Prvá sada je vyrábaná  bez pridania aromatických látok a esencií, aby  bola vhodná najmä pre alergikov a pri ich horení zostalo prostredie čistejšie.

  • Druhú sadu tvoria aromatické sviečky, vyrábané tradičným postupom, kedy do palmového vosku pridávame aromatické látky – prírodné esencie.

  • Tretia sada sviečok je pre Vás pripravená podľa 12 – tich hviezdnych znamení. Pre každého  z Vás bude darom iná farba a tvar z tejto našej ponuky podľa znamení zvieratnika.

Made in Slovakia, vyrobene na slovensku, sviečka pre znamenie býk, sviečka pre znamenie baran, sviečka pre znamenie škorpión, sviečka pre znamenie rak
sviečka pre znamenie býk | sviečka pre znamenie baran | sviečka pre znamenie škorpión | sviečka pre znamenie rak